• Opis

    PROJEKTUJ W SPOKOJU

    Praca konstruktora to odpowiedzialne zadanie, które wymaga koncentracji i właściwych warunków niezbędnych do działania.

    Nasze ponad 50-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać potrzeby konstruktorów i stworzyć optymalne warunki, które zapewniają im pracę w spokoju i przyjaznej atmosferze.

    W GOLDBECK wiemy, że odpowiednie miejsce pracy to podstawa jakości wykonywanych przez nas projektów oraz dobrego samopoczucia naszych pracowników. To dla nas kluczowe.

    CZEKAMY NA CIEBIE

    Stwórz z nami zespół zbudowany na zaufaniu!

    MIEJSCE PRACY

    Chcemy Ci zapewnić komfort pracy, na jaki zasługuje każdy profesjonalny konstruktor.
    Twoje nowe miejsce pracy konstruktora to

    • JASNA I OBSZERNA PRZESTRZEŃ BIUROWA
    • WYDAJNY I SZYBKI SPRZĘT KOMPUTEROWY
    • BIURKA Z ELEKTRYCZNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI
    • WYGODNE I ERGONOMICZNE FOTELE BIUROWE
    • ŁADNE WIDOKI I SPOKOJNA ATMOSFERA

    PRACUJ
    JAK PROFESJONALISTA

    ADAPTACJA

    Zacznij pracę bez stresu spowodowanego nowymi zadaniami i miejscem.

    3-miesięczny okres adaptacji zapewni
    Ci płynne wdrożenie i zapoznanie się
    z obowiązkami i zadaniami konstruktora
    w Spółce GOLDBECK Elementy Polska.

    Pomożemy Ci w rozwiązywaniu nowych wyzwań, zapoznasz się z organizacją oraz współpracownikami, a wszystko to w spokojnej  i przyjaznej atmosferze, która jest gwarancją najwyższego komfortu pracy.
    Poczujesz się jak u siebie.

    ADAPTACJA

    BENEFITY

    Zależy nam na Twoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu i rozwoju, dlatego mamy dla Ciebie specjalnie przygotowany pakiet benefitów:

    Karta MyBenefit
    Ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka dzieci Pracowników
    Dofinansowanie posiłków
    Premia od zysku Grupy GOLDBECK
    Kursy języka niemieckiego
    Dodatek dojazdowy

    O STANOWISKU

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Chcemy, aby wykonywana praca dawała Ci satysfakcję i motywowała do dalszego działania. Do Twoich obowiązków będą należały zadania takie jak:

    • wykonywanie kompletnej dokumentacji warsztatowej oraz montażowej dla konstrukcji stalowych  hal i innych obiektów przemysłowych,
    • obliczenia połączeń spawanych oraz śrubowych zgodnie z EC 3 na bazie obliczeń statycznych,
    • tworzenie modelu konstrukcji 3D,
    • wprowadzanie danych do systemu produkcyjnego ERP,
    • wykonywanie rysunków warsztatowych oraz montażowych,
    • optymalizacja konstrukcji pod względem produkcyjnym oraz montażowym,
    • stosowanie rozwiązań systemowych GOLDBECK,
    • ścisła współpraca z wydziałami planowania, produkcji oraz montażu w kraju i za granicą.
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    OCZEKIWANE KOMPETENCJE

    Doświadczenie na stanowisku konstruktora jest mile widziane. Przede wszystkim zależy nam na osobach, które posiadają:

    • znajomość programów CAD  (mile widziana doświadczenie w pracy z programami Bocad / Tekla Structures)
    • bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
    • dobrą znajomość oprogramowania MS Office,
    • zmysł techniczny, wyobraźnię przestrzenną, myślenie praktyczne i orientację na rozwiązywanie problemów,
    • dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Pytania i odpowiedzi

    pytania i odpowiedzi

    Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
    CO ZAWIERA PAKIET BENEFITÓW?

    Pakiet benefitów GOLDBECK zawiera: kartę MyBenefit, w 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowników, zatrudnienie na umowę o pracę, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola dla dzieci pracowników, premię za polecenie pracownicze, dofinansowanie do posiłków oraz możliwość korzystania z firmowej kantyny, premię od zysku, dofinansowanie do wczasów pod gruszą, imprezy integracyjne, szkolenia niezbędne do wykonywania pracy.

    JAKĄ UMOWĘ DOSTANĘ?

    Pracownicy firmy GOLDBECK zatrudniani są na podstawie umowy o pracę.

    JAK PRZEBIEGA PROCES REKRUTACJI?

    Zapoznajemy się ze zgłoszeniami i kontaktujemy z wybranymi kandydatami. Następnie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzaną przez potencjalnego przełożonego. Nowy pracownik bierze udział w programie szkoleń wprowadzających.

    CZY PRACODAWCA ZAPEWNI MI SZKOLENIA?

    Posiadamy system edukacji wewnętrznej GOLDBECK Campus, dzięki czemu oferujemy pracownikom różne szkolenia.

    CO WYRÓŻNIA GOLDBECK?

    GOLDBECK wyróżnia się wysoką kulturą przedsiębiorstwa. Wiemy, że sukces nigdy nie ma jednego autora. Doceniamy, wspieramy i dbamy o pracowników.

    JAK APLIKOWAĆ O PRACĘ?

    Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na naszej stronie.

    CZY W GOLDBECK ISTNIEJE SYSTEM POLECEŃ?

    W GOLDBECK istnieje system poleceń pracowniczych. Bonus finansowy za polecenie pracownika wynosi 3.000 zł brutto.

  • Jak wygląda rekrutacja

    jak wygląda rekrutacja

    Proces rekrutacyjny GOLDBECK składa się z kilku kroków.
    01 krok
    zarejestrowanie aplikacji kandydata w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne
    02 krok
    weryfikacja kluczowych wymagań na podstawie dostarczonego CV
    03 krok
    wstępny wywiad telefoniczny
    04 krok
    rozmowa kwalifikacyjna z potencjalnym przełożonym
    05 krok
    przedstawienie oferty pracy i zatrudnienie
    06 krok
    program szkoleń wprowadzających